CZ | EN

VAŠE NÁZORY

 

Lucie Rozsnyo je neuvěřitelně přátelský a empatický člověk. Miluje lidi, naslouchá jim a má pochopení pro 'nedokonalost' :) Vyhýbá se krátkozrakým soudům, vždy vidí 'dál'. Připravený horoskop byl pro mě nesmírně zajímavý a co především - byl srozumitelně vyložen. Lucčin výklad mi odkryl možné příčiny toho, proč se určité věci dějí v mém životě právě tak či onak a citlivě nastavil zrcadlo mému chování. Přinesl mi jistou konfrontaci s 'nevyhnutelným a daným'. Z horoskopu i z Lucky osobně jsem nadšená, pomáhá mi se lépe pochopit, což je důležité, aby člověk dokázal 'žít sám se sebou'. Ukazuje mi, v čem tkví moje síla a naviguje mě, jak korigovat svůj 'někdy agresivní temperament'. Povzbuzuje mě, jakým způsobem uchopit vlastnosti mnou vnímané jako mínus a naklonit je jako plus. Při každém setkání s ní mám úžasný pocit, že jsem důležitá a jedinečná.

Jana

 

"Chci Vám moc poděkovat za vypracované horoskopy, jsem nadšená! Hlavně i za vysvětlení, jaké aspekty co znamenají. Asi se Vám ještě do budoucna ozvu, chtěla bych možná ještě něco. Takže moc díky, ať se Vám také daří a mějte se jen dobře."

Viktoria

 

Lucku znám doslova celý život, proto mohu s čistým svědomím říci, že cokoli dělá, dělá s obrovským nasazením. A stejně tak se věnuje i horoskopu, na 200%. Kromě laskavého a osobitého přístupu oceňuji také to, že se mnou rozebrala každý detail, kterému jsem chtěla porozumět a vše mi vysvětlila tzv. po lopatě, abych to správně pochopila.

Adéla

 

Navštívila jsem Lucii se žádostí zpracování rozboru se zaměřením na práci, kariéru. Jelikož jsem měla v posledních několika letech pocit, že musím něco změnit a profese, kterou vykonávám asi 20 let mě přestala naplňovat. Chtěla jsem vědět možnosti, které se mi podle mého horoskopu a aspektů v něm nabízí. Na tyto otázky jsem dostala odpovědi a odcházela jsem s jasnější hlavou a co víc, dalo mi to odvahu a otevřelo nové možnosti pro mě. Mám pocit, že vše co bylo jakoby zastrčené a potlačované v šedé kůře mozkové najednou jakoby vystouplo na povrch. Jsem ráda, že jsem Lucii navštívila a děkuji.

Libuše

 

Profesní horoskop Lucie mě nasměroval a osvětlil kariérní cestu. Do té doby jsem o ní jen tušil, ale nyní vím, kterým směrem se vydat a navíc, co vše ještě mohu v životě udělat. O některých svých schopnostech jsem pochyboval a pouze je tušil. Nyní vím, je jsou mi vlastní a že je třeba je rozvíjet. Moc díky!

Tomáš